CLOSE

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 86 217 36 78

Otwarte od Poniedziałku do Soboty

Pn – Sob 07:00 – 17:00

Napisz wiadomość

biuro@roltoma.pl

 

NASZA OFERTA

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów

Posiadamy szeroką ofertę nowych i używanych maszyn rolniczych. Na terenie firmy znajduje się nowoczesną hale serwisową otwarta w 2016 roku o dużej powierzchni. Nasz załoga to zespół wykwalifikowanych serwisantów stacjonarnych i terenowych oraz przedstawicieli handlowych.

U nas znajdziesz wszystko czego potrzebuje Twoje gospodarstwo



 

DZIAŁ HANDLOWY

Grzegorz Karczewski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel.: 731 201 401
e-mail: grzegorz.karczewski@roltoma.pl

POWIATY:
Suwalski,
Sejneński,
Augustowski

Mariusz Formejster

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel.: 533 375 955
e-mail: mariusz.formejster@roltoma.pl

POWIATY:
Grajewski
Koleński
Moniecki,
Sokólski

Arkadiusz Zawistowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel.: 534 325 033
e-mail: arek@roltoma.pl

POWIATY:
Wysoko-mazowiecki
Ostrowski
Zambrowski
Łomżyński

Kamil Kulesza

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel.:533 375 155
e-mail: kamil.kulesza@roltoma.pl

POWIATY:
Wysoko-mazowiecki
Ostrowski
Zambrowski
Łomżyński

Radosław Sorokosz

KIEROWNIK ODDZIAŁU SIEMIATYCZE
tel.: 732 665 775
e-mail: radoslaw.sorokosz@roltoma.pl

POWIATY:
Białostocki
Bielski
Hajnowski,
Siemiatycki
Łosicki
Siedlecki
Sokołowski

Daniel Brzozowski

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
tel.: 663 929 850
e-mail: daniel.brzozowski@roltoma.pl

POWIATY:
Białostocki
Bielski
Hajnowski,
Siemiatycki
Łosicki
Siedlecki
Sokołowski

Wojciech Dziekoński

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻ MASZYN UŻYWANYCH
tel.: 530 657 733
email: sprzedaz@roltoma.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE , SERWIS , USŁUGI

Piotr Zdrodowski

KOORDYNATOR PASZE, NASIONA, USŁUGI ROLNICZE
tel.: 663 929 850
e-mail: piotr@roltoma.pl

Krzysztof Brzozowski

KIEROWNIK SKLEPU, CZĘŚCI ZMIENNE
tel.: 534 819 911
e-mail: krzysztof@roltoma.pl

Sławek Zdrodowski

PRZYJECIE DO SERWISU CZĘŚCI ZAMIENNE
tel.: 798 538 802
email: serwis@roltoma.pl

ZARZĄD I FINANSE

Daniel Zdrodowski

KIEROWNIK SPRZEDAŻY MASZYN
tel.: 731 888 423
e-mail: daniel@roltoma.pl

Elżbieta Bruszewska

KSIĘGOWOŚĆ I FINANSE
tel.: 881770150
email: biuro@roltoma.pl

Monika Stypułkowska

FINANSE
tel.: 730088585
email:bancerek@op.pl

Tomasz Stypułkowski

WŁAŚCICIEL FIRMY
TEL: 788 704 096
email: tomasz@roltoma.pl

NASZE ODDZIAŁY

GŁÓWNA SIEDZIBA FIRMY

ul. Popiełuszki 4, 18-218 Sokoły
tel. +48 86 217 36 78

ODDZIAŁ WYSOKIE MAZOWIECKIE

ul. Zambrowska 32, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel. +48 515 842 535

ODDZIAŁ SIEMIATYCZE

 ul. Ciechanowiecka 51, 17-300 Siemiatycze
tel.732 665 775

 

Godziny otwarcia

Otwarte od Poniedziałku do Soboty
Pn – Pt 07:30 – 17:00
Sobota: 07:30 - 15:00

ŚLEDŹ PROMOCJE !
POLUB NAS NA FACEBOOKU!